Moderní technologie v příjemném prostředí Ošetříme Vás i Vaše blízké, včetně těch nejmenších Bezbolestné a kvalitní ošetření Od nás budete vždy odcházet s úsměvem

Užitečné informace

Proč se nebát přijít

Rozumíme tomu, že návštěva zubního lékaře je stresujícím zážitkem.

Ale proč tomu tak je?

Jednak proto, že stomatologie je velice intimním oborem a zubní lékař vstupuje do prostoru, který si člověk velmi chrání. Druhým faktem je skutečnost, že mnozí z nás, ne-li všichni z nás, si v sobě neseme traumatizující zážitek z dětství spojený s návštěvou zubního lékaře. Nejčastěji se jedná o bolestivost při ošetření, zatajování skutečností či necitlivý přístup.

Vědomi si těchto skutečností jsme se rozhodli vytvořit z návštěvy zubního lékaře příjemnou povinnost. Z ordinace budete odcházet spokojení a bez nepříjemných zážitků. Našimi základními principy jsou: bezbolestnost, dokonalá informovanost, maximální preciznost a profesionální přístup.

Je pro nás důležité, abyste se v naší ordinaci cítili příjemně a uvolněně. Věříme, že poznáte rozdíl v přístupu a kvalitě poskytované péče.

Co mám čekat od první návštěvy

Zubní asistentka Vás přivítá v naší ordinaci. Před prvotní návštěvou Vás požádáme o vyplnění jednoduchého formuláře s anamnestickými daty. Hned poté se Vás ujme zubní lékař David Mlynář a společně si projdete vyplněný dotazník. Následovat bude odborné stomatologické vyšetření chrupu, parodontu a okolních měkkých tkání, zhotovení RVG snímků a vyhodnocení snímků. Poté Vám navrhneme terapii s ohledem na Vaše potřeby a přání a současně připravíme orientační cenovou kalkulaci. Budete-li souhlasit, naplánujeme harmonogram dalších návštěv.

Potřebuji individuální přístup

Uvědomujeme si, že jste natolik časově vytížený, že Vám běžné termíny nevyhovují. Proto bychom Vám rádi nabídli nadstandardní službu – ošetření mimo ordinační dobu za jednorázový příplatek 1000 Kč. V případě, že se rozhodnete pro tuto službu, kontaktujte nás, rádi Vám nabídneme zcela individuální termíny dle Vašich možností.

Kde parkovat

Parkování je možné v Bachmačské ulici přímo před ordinací, na přilehlých uličkách nebo červeně vyznačených místech s ikonkou parkoviště, které najdete na naší mapě.

Copyright © 2019, Dentimo