Moderní technologie v příjemném prostředí Ošetříme Vás i Vaše blízké, včetně těch nejmenších Bezbolestné a kvalitní ošetření Od nás budete vždy odcházet s úsměvem

Poskytovaná péče

Poskytované výkony:

 1. Estetická stomatologie – bílé výplně, keramické fasety (tenké plátky keramiky zhotovené v laboratoři, upravují nesrovnalosti tvaru zubů), keramické onlaye a inlaye (laboratorně zhotovené výrobky nahrazující větší část zubu), celokeramické zubní korunky
 2. Implantáty – moderní způsob náhrady jednotlivého zubu či chrupu jako celku. Implantáty jsou drobné šroubky z titanu nahrazující kořen ztracených nebo chybějících zubů. Zavádějí se bezbolestně do kosti. Jednotlivé implantáty zavádíme v naší ordinaci, na složitých kompletních rekonstrukcích chrupu spolupracujeme s předními odborníky v Kladně či Hradci Králové.
 3. Preventivní stomatologie – preventivní prohlídky a dentální hygiena spojená s nácvikem správného čištění a odstranění zubního kamene, prevenci věnujeme maximální důraz
 4. Záchovná stomatologie – ošetření zubních kazů – zubní kaz je nejčastějším onemocněním tvrdých zubních tkání. Původcem jsou bakterie v zubním plaku na povrchu zubu. Pokud je zubní kaz objeven včas (důraz na prevenci), řešením je zhotovení výplně. Pokud je postižení hlubší, je nutno ošetřit i kořenové kanálky daného zubu (endodoncie).

  V naší ordinaci zhotovujeme následující výplně:
  • Amalgám – kvalitní výplňový materiál užívaný v zubním lékařství již přes 100 let. Nevýhodou je jeho obsah rtuti jako těžkého kovu a absence vazby na zub (drží pouze pasivně). Rovněž nevyhovuje esteticky. Výhodou kvalitně zhotovené amalgamové výplně je její dlouhodobá odolnost a stálost a při zachování pravidelné ústní hygieny i nízké riziko vzniku sekundárního kazu. V některých zemích (Švédsko, Rusko, Japonsko) je pro svoji údajnou toxicitu již zakázán.
  • Bílé výplně (fotokompozitní) – jsou dnes nejžádanějším způsobem ošetření zubního kazu a to především díky své vysoké estetice. Je možné je použít jak v předním, tak v zadním úseku chrupu. Jsou časově a technicky náročnější než výplně amalgámové, nicméně zvládnutím těchto překážek se můžete těšit na dokonalý a dlouhodobý estetický výsledek. Jejich výhodou je i skutečnost, že aktivně drží na zubu (jsou do zubu vlepeny), snižují riziko prasknutí zubu.
  • Skloionomerní výplně – v indikovaných případech používáme skloionomerní cementy (GIC). Mají mnoho podobných vlastností jako vlastní zub, jsou pevné, aktivně drží na zubu (přes vápníkové ionty), mají protikazivé účinky, jsou schopny vázat floridové ionty ze zubních past a působit tak jako zásobárna (depo). Často se proto uplatňují při ošetřování dětí.
  Ošetření kořenových kanálků (endodoncie) – pokud zasahuje kazivý proces do bezprostřední blízkosti nervu, musíme odstranit z kořenových kanálků veškeré tkáně, jež by v budoucnu způsobovaly bolestivost zubu, či byly místem infekce. Principem je rozšíření těchto kanálků, pečlivá desinfekce a hermetické zaplnění pomocí sealeru (epoxidová pryskyřice) a gutaperčových čepů. Takto ošetřené zuby po navazujících úpravách (postendodontické ošetření) mohou dále plnit svoji funkci. Moderní endodoncie má vysoké procento úspěšnosti (cca 90%) a celý výkon je prováděn zcela bezbolestně.
 5. Dětská stomatologie – preventivní prohlídky, sanace kazů v mléčném i smíšeném chrupu, nácvik čištění, informace pro rodiče. V součinnosti s ortodontistou jsme schopni včas detekovat budoucí možné anomálie postavení zubů a započneme s léčbou.
 6. Protetická stomatologie – metalo a celokeramické korunky a můstky, zubní implantáty, částečné a celkové zubní protézy
 7. Bělení – nabízíme Vám nejmodernější postupy v bělení zubů. Bělení zubů provádíme nejčastěji technikou domácího bělení, kdy Vám na míru zhotovíme speciální nosič, do kterého si nanesete bělící gel a bělení probíhá přes noc. Tato metoda má minimum komplikací, výsledek je stabilní a dosažené výsledky je možno snadno kontrolovat.      
 8. Dentální hygiena – využívá techniky odstraňování zubního kamene kyretami a ultrazvukem. Čištění pigmentací je docíleno díky tryskajícímu jemnému písečku smíchaného s vodou – air-flow. Nedílnou součástí je nácvik správné ústní hygieny.
 9. Zubní šperky – pracujeme výhradně s exkluzivními šperky značky Swarovski. Ošetření zubním šperkem provádíme vždy po skončení sanace chrupu, tj. v momentě, kdy jsou všechny kazy ošetřeny. Celý proces lepení není nijak náročný, nepoškozuje zub a je možné šperk kdykoliv odstranit.
 10. Korektivní dermatologie – ve spolupráci s MUDr. Evou Mlynářovou (www.kozni.eu) Vám nabízíme možnost úpravy vzhledových vad kůže – především korekce vrásek, barevných změn a nerovností na jejím povrchu. Mezi používané metody patří aplikace botulotoxinu, který se využívá jednak k vyhlazování vrásek a jednak k dočasné, několikaměsíční zástavě nadměrného pocení v podpaží a na dlaních. Další metodou je aplikace kyseliny hyaluronové – používaná především k vyhlazovaní hlubokých vrásek nebo zvětšení rtů. Rovněž účinnou metodou k ovlivnění stavu pokožky je chemický peeling nebo Dermarollerová mezoterapie.
 11. Spolupráce s vlastními specialisty v oborech ortodoncie, stomatochirurgie, parodontologie a implantologie.
Copyright © 2019, Dentimo