Moderní technologie v příjemném prostředí Ošetříme Vás i Vaše blízké, včetně těch nejmenších Bezbolestné a kvalitní ošetření Od nás budete vždy odcházet s úsměvem

Poskytovaná péče

Deset důvodů proč k nám přijít

  1. Komplexní ošetření – zajistíme Vám kompletní spektrum stomatologických výkonů, spolupracujeme s vybranými specialisty.
  2. Kvalitní péče – klademe důraz na kvalitu před kvantitou, stále se vzděláváme.
  3. Moderní přístroje – nejnovější materiálové a přístrojové vybavení je dnes nezbytné k zajištění kvalitní péče.
  4. Bezbolestné ošetření – středověk je pryč! Uděláme vše, co bude v našich možnostech, abychom Vám nezpůsobili žádnou bolest.
  5. Máme na Vás čas – není možné dodržet stále náročnější technologické postupy ve zběsilém tempu. Vše chce svůj čas a my si ho na Vás uděláme a dáme si záležet.
  6. Smlouvy s pojišťovnami – uzavřeli jsme smlouvy se zdravotními pojišťovnami. To nám umožňuje vybrané výkony hradit ze zdravotního pojištění.
  7. Ošetřujeme děti – nebojíme se dětských pacientů. Společně s naším antistresovým pomocníkem „Kájou” (plyšový hroch) je naučíme správně si čistit zoubky a zvládneme i běžné výkony.
  8. Žádné zbytečné čekání – rozumíme tomu, že Váš čas je drahý, proto Vás objednáme přímo na konkrétní čas a uděláme vše proto, abyste zbytečně nečekali.
  9. Prevence – základním kamenem stomatologie není vrtání či trhání, nýbrž prevence. Ukážeme Vám, jak těmto nepopulárním zákrokům předcházet, prevenci budeme věnovat maximální důraz.
  10. Dostupnost praxe – naše ordinace je výborně dostupná MHD i autem – bližší popis naleznete v kontaktech.
Copyright © 2019, Dentimo