Moderní technologie v příjemném prostředí Ošetříme Vás i Vaše blízké, včetně těch nejmenších Bezbolestné a kvalitní ošetření Od nás budete vždy odcházet s úsměvem

Poskytovaná péče

Deset důvodů proč k nám přijít

 1. Komplexní ošetření – zajistíme Vám kompletní spektrum stomatologických výkonů, spolupracujeme s vybranými specialisty.
 2. Kvalitní péče – klademe důraz na kvalitu před kvantitou, stále se vzděláváme.
 3. Moderní přístroje – nejnovější materiálové a přístrojové vybavení je dnes nezbytné k zajištění kvalitní péče.
 4. Bezbolestné ošetření – středověk je pryč! Uděláme vše, co bude v našich možnostech, abychom Vám nezpůsobili žádnou bolest.
 5. Máme na Vás čas – není možné dodržet stále náročnější technologické postupy ve zběsilém tempu. Vše chce svůj čas a my si ho na Vás uděláme a dáme si záležet.
 6. Smlouvy s pojišťovnami – uzavřeli jsme smlouvy se zdravotními pojišťovnami. To nám umožňuje vybrané výkony hradit ze zdravotního pojištění.
 7. Ošetřujeme děti – nebojíme se dětských pacientů. Společně s naším antistresovým pomocníkem „Kájou” (plyšový hroch) je naučíme správně si čistit zoubky a zvládneme i běžné výkony.
 8. Žádné zbytečné čekání – rozumíme tomu, že Váš čas je drahý, proto Vás objednáme přímo na konkrétní čas a uděláme vše proto, abyste zbytečně nečekali.
 9. Prevence – základním kamenem stomatologie není vrtání či trhání, nýbrž prevence. Ukážeme Vám, jak těmto nepopulárním zákrokům předcházet, prevenci budeme věnovat maximální důraz.
 10. Dostupnost praxe – naše ordinace je výborně dostupná MHD i autem – bližší popis naleznete v kontaktech.

Poskytované výkony:

 1. Estetická stomatologie – bílé výplně, keramické fasety (tenké plátky keramiky zhotovené v laboratoři, upravují nesrovnalosti tvaru zubů), keramické onlaye a inlaye (laboratorně zhotovené výrobky nahrazující větší část zubu), celokeramické zubní korunky
 2. Implantáty – moderní způsob náhrady jednotlivého zubu či chrupu jako celku. Implantáty jsou drobné šroubky z titanu nahrazující kořen ztracených nebo chybějících zubů. Zavádějí se bezbolestně do kosti. Jednotlivé implantáty zavádíme v naší ordinaci, na složitých kompletních rekonstrukcích chrupu spolupracujeme s předními odborníky v Kladně či Hradci Králové.
 3. Preventivní stomatologie – preventivní prohlídky a dentální hygiena spojená s nácvikem správného čištění a odstranění zubního kamene, prevenci věnujeme maximální důraz
 4. Záchovná stomatologie – ošetření zubních kazů – zubní kaz je nejčastějším onemocněním tvrdých zubních tkání. Původcem jsou bakterie v zubním plaku na povrchu zubu. Pokud je zubní kaz objeven včas (důraz na prevenci), řešením je zhotovení výplně. Pokud je postižení hlubší, je nutno ošetřit i kořenové kanálky daného zubu (endodoncie).

  V naší ordinaci zhotovujeme následující výplně:
  • Amalgám – kvalitní výplňový materiál užívaný v zubním lékařství již přes 100 let. Nevýhodou je jeho obsah rtuti jako těžkého kovu a absence vazby na zub (drží pouze pasivně). Rovněž nevyhovuje esteticky. Výhodou kvalitně zhotovené amalgamové výplně je její dlouhodobá odolnost a stálost a při zachování pravidelné ústní hygieny i nízké riziko vzniku sekundárního kazu. V některých zemích (Švédsko, Rusko, Japonsko) je pro svoji údajnou toxicitu již zakázán.
  • Bílé výplně (fotokompozitní) – jsou dnes nejžádanějším způsobem ošetření zubního kazu a to především díky své vysoké estetice. Je možné je použít jak v předním, tak v zadním úseku chrupu. Jsou časově a technicky náročnější než výplně amalgámové, nicméně zvládnutím těchto překážek se můžete těšit na dokonalý a dlouhodobý estetický výsledek. Jejich výhodou je i skutečnost, že aktivně drží na zubu (jsou do zubu vlepeny), snižují riziko prasknutí zubu.
  • Skloionomerní výplně – v indikovaných případech používáme skloionomerní cementy (GIC). Mají mnoho podobných vlastností jako vlastní zub, jsou pevné, aktivně drží na zubu (přes vápníkové ionty), mají protikazivé účinky, jsou schopny vázat floridové ionty ze zubních past a působit tak jako zásobárna (depo). Často se proto uplatňují při ošetřování dětí.
  Ošetření kořenových kanálků (endodoncie) – pokud zasahuje kazivý proces do bezprostřední blízkosti nervu, musíme odstranit z kořenových kanálků veškeré tkáně, jež by v budoucnu způsobovaly bolestivost zubu, či byly místem infekce. Principem je rozšíření těchto kanálků, pečlivá desinfekce a hermetické zaplnění pomocí sealeru (epoxidová pryskyřice) a gutaperčových čepů. Takto ošetřené zuby po navazujících úpravách (postendodontické ošetření) mohou dále plnit svoji funkci. Moderní endodoncie má vysoké procento úspěšnosti (cca 90%) a celý výkon je prováděn zcela bezbolestně.
 5. Dětská stomatologie – preventivní prohlídky, sanace kazů v mléčném i smíšeném chrupu, nácvik čištění, informace pro rodiče. V součinnosti s ortodontistou jsme schopni včas detekovat budoucí možné anomálie postavení zubů a započneme s léčbou.
 6. Protetická stomatologie – metalo a celokeramické korunky a můstky, zubní implantáty, částečné a celkové zubní protézy
 7. Bělení – nabízíme Vám nejmodernější postupy v bělení zubů. Bělení zubů provádíme nejčastěji technikou domácího bělení, kdy Vám na míru zhotovíme speciální nosič, do kterého si nanesete bělící gel a bělení probíhá přes noc. Tato metoda má minimum komplikací, výsledek je stabilní a dosažené výsledky je možno snadno kontrolovat.      
 8. Dentální hygiena – využívá techniky odstraňování zubního kamene kyretami a ultrazvukem. Čištění pigmentací je docíleno díky tryskajícímu jemnému písečku smíchaného s vodou – air-flow. Nedílnou součástí je nácvik správné ústní hygieny.
 9. Zubní šperky – pracujeme výhradně s exkluzivními šperky značky Swarovski. Ošetření zubním šperkem provádíme vždy po skončení sanace chrupu, tj. v momentě, kdy jsou všechny kazy ošetřeny. Celý proces lepení není nijak náročný, nepoškozuje zub a je možné šperk kdykoliv odstranit.
 10. Korektivní dermatologie – ve spolupráci s MUDr. Evou Mlynářovou (www.kozni.eu) Vám nabízíme možnost úpravy vzhledových vad kůže – především korekce vrásek, barevných změn a nerovností na jejím povrchu. Mezi používané metody patří aplikace botulotoxinu, který se využívá jednak k vyhlazování vrásek a jednak k dočasné, několikaměsíční zástavě nadměrného pocení v podpaží a na dlaních. Další metodou je aplikace kyseliny hyaluronové – používaná především k vyhlazovaní hlubokých vrásek nebo zvětšení rtů. Rovněž účinnou metodou k ovlivnění stavu pokožky je chemický peeling nebo Dermarollerová mezoterapie.
 11. Spolupráce s vlastními specialisty v oborech ortodoncie, stomatochirurgie, parodontologie a implantologie.

Naše záruky

Na námi zhotovené výkony a výrobky poskytujeme záruku:

 • na konzervační ošetření (výplně, …) – 3 roky
 • na laboratorně zhotovené výrobky (korunky, …) – 2 roky.

Podmínky prodloužené záruky:

 1. dokončení komplexní léčby chrupu na základě léčebného plánu stanoveného na začátku ošetření
 2. pravidelné preventivní prohlídky nejméně jednou za 6 měsíců, zhotovení kontrolních RTG snímků jednou rok
 3. pravidelné návštěvy dentální hygienistky v naší zubní ordinaci minimálně jednou za 6 měsíců (možno s kontrolním vyšetřením), v případě potřeby i častěji. Frekvence návštěv určí ošetřující lékař v závislosti na stavu tvrdých a měkkých (zvýšená kazivost, zánětlivá onemocnění, …)
 4. perfektní hygiena dutiny ústní a zcela klidné dásně (PBI < 17)
  (Index PBI bude měřen dentální hygienistkou či lékařem při pravidelném kontrolním vyšetření v 6ti měsíčních intervalech)

Výluky ze záruky:

 • záruka se nevztahuje na poškození ošetřeného zubu či výrobku úrazem
 • záruku není možné uplatnit v případě, že nejsou dodrženy podmínky 1 až 4 odstavce „Podmínky záruky“
 • záruku nelze uplatnit rovněž v případě, kdy byl ošetřený zub či výrobek upraven jiným lékařem mimo zubní ordinaci DENTIMO

Standartní délka záruky na stomatologické výkony a výrobky jsou v naší ordinaci 2 roky.

Copyright © 2019, Dentimo