Moderní technologie v příjemném prostředí Ošetříme Vás i Vaše blízké, včetně těch nejmenších Bezbolestné a kvalitní ošetření Od nás budete vždy odcházet s úsměvem

Ordinace

Hygienické standardy

V naší ordinaci maximálně dbáme na jednorázové ochranné pomůcky a nejnovější hygienické a sterilizační standardy.

Zirc systém

Jedná se o soubor barevně odlišených boxů a tácků. Do těchto boxů se vkládají všechny materiály pro jednotlivé typy výkonu. Pro každého pacienta jsou tak připraveny sterilní nástroje. Systém je vyrobený z plastu s antibakteriální úpravou Microban®, patentovanou firmou Zirc.

Sterilizátor Stericell

Nenecháváme nic náhodě, proto používáme dlouhodobě osvědčené produkty výrobce sterilizátorů Stericell. Chceme mít absolutní jistotu, že Vás stoprocentně chráníme, protože zdraví každého z nás je to nejdůležitější co máme.

Čistička vzduchu

V ordinaci i v čekárně naleznete speciální čističky vzduchu, principem je filtrace vzduchu infikovaného bakteriemi,viry, popř. znečištěného drobnými částečkami hmot používaných v zubním lékařství.

Germicidní lampy

Germicidní lampy jsou vynikajícím pomocníkem ve snaze udržet co nejhygieničtější prostředí a jsou jednou z nejúčinnějších metod sterilizace vzduchu, tekutin a povrchu předmětů. Lampa vyzařuje intenzivní UVC záření, které je absorbováno nukleovými kyselinami (DNA, RNA) a jinými biologicky důležitými molekulami. V důsledku poškození genetického materiálu dojde k usmrcení mikroorganismů jako jsou bakterie, kvasinky, viry a další.

Ultrazvuková čistička s ohřevem

Zvyšuje kvalitu čištění v porovnání s klasickými způsoby

Copyright © 2019, Dentimo