Moderní technologie v příjemném prostředí Ošetříme Vás i Vaše blízké, včetně těch nejmenších Bezbolestné a kvalitní ošetření Od nás budete vždy odcházet s úsměvem

Ordinace

Vybavení

Pro poskytování kvalitní a moderní péče je nezbytné odpovídající přístrojové i materiálové zázemí. Proto jsme ve vybavení naší ordinace kladli důraz na špičková zařízení, která nám umožní nejen spolehlivě diagnostikovat, ale i kvalitně a dlouhodobě léčit Vaše problémy. Hned poté, co Vám nabídneme na recepci drobné osvěžení, Vám jednotlivé přístroje rádi předvedeme při úvodní návštěvě.

Představíme Vám

 • OPG – moderní digitální přístroj s unikátní technologií automatického zaostřování, nízká radiační zátěž, cca 50% méně oproti klasickým OPG
 • Digitální RVG – digitální rentgenový přístroj – „zlatý standard“, speciální senzor převádějící rentgenový obraz do digitální podoby a zobrazení snímku v počítači.
 • Endodontický motor a NiTi nástroje – vysoce moderní nástroje ke zpřesnění opracování kořenových kanálků.
 • Kofferdam – Jedná se o elastickou blánu z polymerů, která se upevňuje na zuby ošetřované oblasti pomocí speciálních spon. Tato pomůcka zajišťujepřehlednější pracovní pole, ochranu měkkých tkání během zákroku. Poskytuje izolaci v prostředí kde probíha ošetřování, vede k vyšší kvalitě a poskutje zvýšený komfort pacientovi ..
 • Intraorální kamera s přenosem obrazu na LCD – drobná kamera, která zachytí obraz, který se naskýtá zubaři při pohledu do Vašich úst. Obraz si následně společně promítneme na LCD obrazovce nad křeslem.
 • Elektrokauter – přístroj pracující s vysokofrekvenčním elektrickým proudem. Výhodou je, že současně odstraňuje tkáně, které jsou nadbytečné, a ve stejné době staví krvácení. Používá se k ošetření měkkých tkání.
 • Apexlokátor – jednoduché elektronické zařízení k určení délky kořenových kanálků bez nutnosti dalších zbytečných rentgenových snímků.
 • Preparační kolénka s vláknitou optikou – Slouží pro šetrnou preparace a  usnadňuje přehledné uspořádání v pracovním prostředí.
 • Diagnodent – vysoce účinný přístroj k detekci raných stadií kazu, funguje na principu laseru.
 • VELSCOPE – přístroj na odhalování nádorů v dutině ústní
 • Rotomix – elektronický přístroj určený k promíchávání kapslovaných materiálů v přesně výrobcem daném složení.
 • Endodontický motor a NiTi nástroje – vysoce moderní nástroje ke zpřesnění opracování kořenových kanálků.
 • Čistička vzduchu – V ordinaci i v če­kárně naleznete speciální čističky vzduchu. Principem je filtrace vzduchu infikovaného bakteriemi, viry, popř. znečištěného drobnými částečkami hmot používaných v zubním lékařství. Slouží pro Vaše pohodlí a bezpečí.
 • Ozónová desinfekce – zničení virů, baktérií, plísní a hub. Likviduje i patogeny, které jsou vůči působení chlorových přípravků odolné.
 • Autokláv – nejdokonalejší forma sterilizace, při sterilizaci tohoto typu se využívá vlhký teplým vzduchem a zvýšení tlaku. Při tom dochází k usmrcení všech živých organizmů.
 • Piezochirurgie - Variosurg 3 – je přistroj nejnovější generace, nepostradatelný pro chirurgii a implantologii. Jeho výhodou je absolutní bezpeční a šetrnost vůči tkáním. Vše je prováděno rychle a bez stresu, protože kost je ošetřena ultrazvukovou technikou.
 • NSK Surgic Pro + – je kompaktní, elegantní a plně integrovaný výkonný chirurgický systém, který charakterizuje výkon, spolehlivost, odolnost a přesnost.
 • Klimatizace – Pro zajištění dostatečného pohodlí při ošetřování v letních měsících.
 • Vytvrzovací polymerační lampa – umožňuje tuhnutí materiálu „na povel“, využíváno hlavně při vytváření fotokompozitních výplní.
 • A - silikonové otiskovací hmoty – Díky osvědčeným vlastnostem jako je výborná reprodukce detailů, snadné vyjmutí z úst a úplný návrat do původního tvaru po deformaci, se materiál v širokém spektru viskozit optimálně hodí pro přesné a dlouhodobě stálé otisky na korunky, můstky apod. .

Hygienické standardy

V naší ordinaci maximálně dbáme na jednorázové ochranné pomůcky a nejnovější hygienické a sterilizační standardy.

Zirc systém

Jedná se o soubor barevně odlišených boxů a tácků. Do těchto boxů se vkládají všechny materiály pro jednotlivé typy výkonu. Pro každého pacienta jsou tak připraveny sterilní nástroje. Systém je vyrobený z plastu s antibakteriální úpravou Microban®, patentovanou firmou Zirc.

Sterilizátor Stericell

Nenecháváme nic náhodě, proto používáme dlouhodobě osvědčené produkty výrobce sterilizátorů Stericell. Chceme mít absolutní jistotu, že Vás stoprocentně chráníme, protože zdraví každého z nás je to nejdůležitější co máme.

Čistička vzduchu

V ordinaci i v čekárně naleznete speciální čističky vzduchu, principem je filtrace vzduchu infikovaného bakteriemi,viry, popř. znečištěného drobnými částečkami hmot používaných v zubním lékařství.

Germicidní lampy

Germicidní lampy jsou vynikajícím pomocníkem ve snaze udržet co nejhygieničtější prostředí a jsou jednou z nejúčinnějších metod sterilizace vzduchu, tekutin a povrchu předmětů. Lampa vyzařuje intenzivní UVC záření, které je absorbováno nukleovými kyselinami (DNA, RNA) a jinými biologicky důležitými molekulami. V důsledku poškození genetického materiálu dojde k usmrcení mikroorganismů jako jsou bakterie, kvasinky, viry a další.

Ultrazvuková čistička s ohřevem

Zvyšuje kvalitu čištění v porovnání s klasickými způsoby

Fotogalerie

Copyright © 2019, Dentimo