Moderní technologie v příjemném prostředí Ošetříme Vás i Vaše blízké, včetně těch nejmenších Bezbolestné a kvalitní ošetření Od nás budete vždy odcházet s úsměvem

O nás

Filosofie praxe

Vážení klienti,

dovolte mi představit svoji stomatologickou praxi.

Zubní ordinace DENTIMO se skládá z účelně zařízené ordinace s moderním technickým vybavením a dvěma stomatologickými soupravami a vkusně navržené čekárny s LCD televizorem a čističkou vzduchu. Vlastní ordinaci jsme vybavili takovým způsobem, aby nám umožnila stomatologické ošetření dle moderních postupů a technologií a současně nabídla pohodlí a komfort pacientům, kteří si váží svého zdraví a kteří pochopili, že zdravý chrup a krásný úsměv hraje nezastupitelnou úlohu v našem každodenním životě.

Považuji za nezbytné, aby se mezi lékařem a klientem vytvořila vzájemná důvěra, na které budou obě strany v další spolupráci spolupracovat. Proto jsme stanovili jako jednu z priorit naší ordinace informovanost. Z toho důvodu je naše pracoviště vybaveno digitálním rentgenem a intraorální kamerou, kterými Vám budeme dokumentovat již odvedenou práci a zbývající nedostatky, na kterých budeme ještě pracovat. Dalším důležitým bodem, na který se soustředíme, je prevence, neboť finanční spoluúčast pacienta je při některých zákrocích natolik vysoká, že předcházení nejčastějším onemocněním se prostě vyplatí.

Rádi Vám nabídneme všechny dostupné alternativy léčby, nicméně naší třetí prioritou je, že kompromisy v kvalitě ošetření na úkor Vašeho zdraví odmítáme.

Pevně věřím, že na naší webové prezentaci naleznete dostatek informací a těším se na dlouhodobou spolupráci s těmi z Vás, které jsem oslovil pojetím mé dentální péče.

MDDr. David Mlynář

Copyright © 2019, Dentimo